Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś

SONDA

Czy udzielasz porad prawnych pro bono?

Procedura odwoławcza w zamówieniach publicznych

Prawo Zamówień Publicznych umożliwia uczestnikom przetargów oraz ich zwycięzcom ochronę interesów własnych poprzez stosowanie kilku podstawowych środków. Głównymi z nich są odwołania do Krajowej Izby Odwoławczej oraz skargi na wydane przez nią decyzje. Mimo łatwych do opanowania podstaw prawnych, praktyka jest już zdecydowanie bardziej skomplikowana - niejednokrotnie nawet dla doświadczonych pracowników działów zamówień publicznych. Nasze szkolenie, które odbędzie się 19 czerwca 2015 roku w Centrum Konferencyjnym Golden Floor w budynku Millenium Plaza w Warszawie, pozwoli Państwu zapoznać się z wszystkimi kluczowymi aspektami odwołań i skarg funkcjonującymi w teorii i praktyce Prawa Zamówień Publicznych. Nasi eksperci - jako praktycy i osoby o rozległym doświadczeniu z zakresu przedmiotu szkolenia - odpowiedzą na wszystkie pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące postępowań odwoławczych oraz skarg na decyzje KIO.

Główne zagadnienia:

  • Środki ochrony prawnej w systemie zamówień publicznych na gruncie obowiązującej i przyszłej ustawy PZP
  • Odwołanie jako pierwsza instancja środków ochrony prawnej
  • Postępowanie odwoławcze przed Krajową Izbą Odwoławczą
  • Koszty w postępowaniu odwoławczym
  • Skarga do Sądu na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej

 

Podczas szkolenia swoje prelekcje zaprezentują:

 

Grzegorz Bebłowski, właściciel Kancelarii Doradztwa Zamówień Publicznych, Paweł Faczyński, współpracownik Kancelarii Doradztwa Zamówień Publicznych.

 

Więcej informacji»

Data: 08.06.2015 10:00
Autor/źródło: GRUPA MMC POLSKA
Kategoria: Prawo
Słowa kluczowe: zamówienie publiczne, procedura odwoławcza w zamówieniach publicznych, postępowanie odwoławcze, koszty w postępowaniu odwoławczym
® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.