Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś

SONDA

Czy udzielasz porad prawnych pro bono?

Kongres Prawników & Compliance managerów in-house 'miękkie' i 'twarde' aspekty współpracy prawa i compliance

Przyszła pora na kolejną – już VIII edycję najważniejszego wydarzenia zrzeszającego prawników i przedstawicieli compliance w Polsce. Bez wątpienia poprzednie edycje, biorąc pod uwagę frekwencję można zaliczyć do cieszących się powodzeniem. Gro osób przeniosło otrzymane podczas warsztatów rozwiązania do swoich departamentów prawa i compliance.

Dziesiątki rozmów z ekspertami w ww. dziedzinach pozwoliło mi spojrzeć na ten kongres pod jeszcze innym kątem. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zdecydowałam się na połączenie reelekcji prawnych oraz compliance. Wydarzenie to podzieliłam na dwie sekcje, tak aby dwie grupy uczestników mogły podzielić się doświadczeniami w obrębie tematów „miękkich” oraz „twardych” wspólnych dla działu prawnego oraz compliance.

 

Każdego dnia dwóch prawników oraz dwóch przedstawicieli komórek compliance w dwóch oddzielnych salach będzie opowiadało o tym jak skutecznie zatrudniać, motywować, oszczędzać oraz zarządzać w dziale prawnym i compliance. Każda prelekcja zgodnie z ideą naszych spotkań będzie oparta na praktycznych rozwiązaniach „z pracy wziętych”.

 

Ponownie zgodnie z Państwa życzeniem dodatkowym punktem programu, będzie możliwość wzięcia udziału w wieczornym spotkaniu przy lampce wina. Jestem przekonana, że pozwoli to nam na wzmocnienie kontaktów biznesowych i kontynuację dyskusji w nieco mniej formalnej atmosferze :).

 

Do zobaczenia!

 

21 - 22 Października 2015 Warszawa, Hotel Sheraton

Data: 05.08.2015 12:44
Autor/źródło: Business Media Solutions
Kategoria: Marketing, Szkolenia, Wydarzenia branżowe
Słowa kluczowe: spotkanie prawników, compliance, kongres prawników, warsztaty
® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.