Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś

SONDA

Czy udzielasz porad prawnych pro bono?

Windykacja sądowo-egzekucyjna. Spotkanie z komornikami v edycja

Nadchodzące zmiany w Ustawie o Komornikach Sądowych, interpretacja Ministra Finansów z dnia 9 Czerwca odnośnie opodatkowania podatkiem VAT czynności komorniczych, cyfryzacja postępowania egzekucyjnego - to bez wątpienia najbardziej aktualne kwestie, które wzbudzają wiele niepewności wśród wierzycieli jak i Komorników. Dzieje się tak dlatego, że wskazane wyżej aspekty faktycznie mogą mieć istotny i realny wpływ na działania w obszarze skutecznego odzyskiwania należności.

Analizując minione edycje Warsztatów Windykacja sądowo-egzekucyjna - Spotkanie z komornikami, które obecnie należy do najbardziej rozpoznawalnych eventów na rynku biznesowym, wychodzę z założenia, że były to idealne okazje do rozwiania wszelkich wątpliwości, opracowania nowych rozwiązań, wymiany doświadczeń oraz porównania swoich działań do poczynań innych Praktyków.

 

Podsumowując, udział w V edycji naszego cyklicznego mitingu, prawdopodobnie będzie dla Państwa jednym z ważniejszych punktów w kalendarzu. Dokładnie 16-17 Września spotkamy się w wyselekcjonowanym gronie Praktyków, Ekspertów oraz Znawców obszaru Windykacji Sądowo-Egzekucyjnej. Spróbujemy znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, przede wszystkim w zakresie współpracy na polu Komornik-Wierzyciel. Tradycyjnie już, głównym celem naszego spotkania będzie stworzenie platformy wymiany doświadczeń w postaci otwartej dyskusji w sprzyjającej ku temu kameralnej atmosferze.

 

Więcej informacji »

Data: 20.07.2015 09:00
Autor/źródło: Business Media Solutions
Kategoria: Wydarzenia branżowe
Słowa kluczowe: windykacja, spotkanie prawników, komornicy, windykacja sądowa
® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.