Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś

SONDA

Czy udzielasz porad prawnych pro bono?

Dr Rafał Morek powołany na stanowisko of counsel K&L Gates

W dniu 19 lutego 2013 r. odbyło się głosowanie partnerów K&L Gates i do grona Of Counseli kancelarii K&L Gates LLP przyjęty został adwokat dr Rafał Morek. Decyzja ta wejdzie w życie z dniem 1 marca.

Dr Rafał Morek jest związany z kancelarią K&L Gates od 2010 roku. Praktykuje jako pełnomocnik, a także arbiter i mediator, w sporach cywilnych i gospodarczych. Posiada bogate doświadczenie w doradzaniu i reprezentowaniu klientów m.in. z sektora budowlanego.
 


Przed rozpoczęciem współpracy z K&L Gates pracował w międzynarodowej kancelarii z siedzibą w Waszyngtonie. Jest adiunktem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, autorem publikacji z zakresu arbitrażu i mediacji oraz prawa cywilnego i handlowego.


Dr Rafał Morek
jest zaangażowany w działalność społeczną na rzecz popularyzacji polubownych metod rozwiązywania sporów. Od 2009 r. pełni funkcję Sekretarza Społecznej Rady ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości.      

“Przyjęcie dr. Rafała Morka do grona Of Counseli kancelarii K&L Gates LLP świadczy o konsekwentnym, dalszym rozwoju ważnej dla biura warszawskiego praktyki sporów i arbitrażu międzynarodowego. Nowa pozycja dr. Rafała Morka uznanego eksperta w dziedzinie arbitrażu i mediacji, jest takim silnym wzmocnieniem.” – powiedział Maciej Jamka, Partner ds. Administracyjnych warszawskiego biura kancelarii K&L Gates.
 

Data: 25.02.2013 08:00
Autor/źródło: K&L Gates
Kategoria: Ludzie
Słowa kluczowe: Dr Rafał Morek, Kancelaria K&L Gates, pełnomocnik, mediator, arbiter
® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.