Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś

SONDA

Czy udzielasz porad prawnych pro bono?
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie poniższego tekstu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników).

Kancelaria AKLEGAL dla United Nations Global Compact

Kancelaria AKLEGAL podpisała umowę dotyczącą kompleksowej obsługi prawnej i podatkowej United Nations Global Compact, inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ. AKLEGAL jest pierwszą kancelarią w kraju, którą UN Global Compact zaprosiło do wspierania swoich działalności w tak szerokim zakresie.

Kancelaria AKLEGAL dla United Nations Global Compact

Porozumienie jest kontynuacją działań, prowadzonych od blisko 2 lat przez AKLEGAL, dla UNDP oraz podmiotów ekonomii społecznej, w ramach programu „Anioł Ekonomii Społecznej”, w którym osobiście brał udział założyciel kancelarii, dr Artur Krzykowski. – Nasza kancelaria już od dłuższego czasu wspiera instytucje o charakterze społecznym, dzieląc się z nimi swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w zakresie prawnym i podatkowym. Odpowiedzialność społeczna biznesu nie jest dla nas jedynie hasłem, a wyznacznikiem do podejmowania odpowiednich działań mających na celu pomoc wszelkim społecznym inicjatywom. Współpraca z UN Global Compact, inicjatywą Sekretarza Generalnego ONZ, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i cieszymy się, że nasz zespół może wspomagać tak uznaną organizację, podsumowuje dr Artur Krzykowski. Za wykonane usługi prawno-podatkowe Kancelaria nie będzie pobierać opłat, a udzielone przez nią wsparcie UN Global Compact ma charakter pro-bono.

 

 

Warszawska kancelaria AKLEGAL to doskonale zorganizowany zespół prawników, których przygotowanie, doświadczenie, standardy etyczne i specjalistyczna wiedza gwarantują indywidualne podejście, osobiste zaangażowanie oraz skuteczność w działaniu. Zespół współtworzy kilkunastu prawników z pełnymi uprawnieniami zawodowymi, o różnych specjalizacjach, dzięki czemu Kancelaria dysponuje ekspertami z wielu dziedzin prawa. Współpracuje także z innymi kancelariami prawnymi w kraju i za granicą. Skład osobowy Kancelarii zapewnia świadczenie kompleksowej obsługi prawnej zarówno dużym klientom korporacyjnym, jak i indywidualnym.
 


Data: 24.02.2014 14:44
Autor/Źródło: Kancelaria AKLEGAL
Kategoria: Zarządzanie
Słowa kluczowe: doradztwo, obsługa prawna, kancelaria prawna, usługi prawno-podatkowe
® 2011 - 2019 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.