Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś

SONDA

Czy udzielasz porad prawnych pro bono?

Dentons ponownie 'Superkancelarią Roku' w Polsce

Kancelaria Dentons zwyciężyła w sporządzonym przez Polskiego Prawnika rankingu opracowanym na podstawie wyników trzech najważniejszych rankingów firm prawniczych. To już druga edycja naszej klasyfikacji - w poprzedniej, ubiegłorocznej, również triumfowała ta firma prawnicza.

Dentons ponownie 'Superkancelarią Roku' w Polsce

Za najważniejsze zestawienia uznajemy dwa zagraniczne: Legal 500 i Chambers Europe oraz jedno krajowe - przygotowane przez dziennik „Rzeczpospolita", tę jego część, w której wyłoniono najlepsze kancelarie na rynku.

 

Nasz zestawienie obejmuje 13 kategorii - branż gospodarki i dziedzin prawa, które zostały ujęte we wszystkich trzech wspomnianych rankingach. W zagranicznych klasyfikacja i przypisanie kancelarii do poszczególnych grup opiera się na decyzjach analityków rynku opartych na opiniach klientów i partnerów firm prawniczych. Rekomendacje „Rzeczpospolitej" oparte są natomiast na punktacji wynikającej ze wskazań kancelarii uczestniczących w rankingu.

 

Metodologia naszego rankingu rankingów jest prosta i sprawiedliwa. Kancelariom przydzielaliśmy punkty za pierwsze trzy pozycje w rankingach, odpowiednio 3, 2, 1 pkt. (w zagranicznych - za przynależność do tzw. band/grupy 1, 2 i 3, a w rankingu „Rz" - za tytuł lidera i ewentualnie wicelidera oraz za 1., albo 1. i 2. miejsce w rekomendacjach). Kolejność w tabeli rankingowej jest rezultatem podsumowania wszystkich punktów uzyskanych przez kancelarie.

 

Więcej czytaj na Polskiprawnik.pl


Data: 24.07.2015 10:00
Autor/Źródło: Polskiprawnik.pl
Kategoria: Wydarzenia branżowe
Słowa kluczowe: kancelaria prawna, prawnik, usługi prawne, ranking
® 2011 - 2019 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.