Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś

SONDA

Czy udzielasz porad prawnych pro bono?

Cztery prawniczki odeszły z kancelarii Drzewiecki Tomaszek, by założyć własną

SWKS Sztejnert, Winnicka, Kowalczuk, Sosnowska - tak nazywa się działająca od stycznia 2015 r. w Warszawie kancelaria, którą razem utworzyły cztery prawniczki pracujące wcześniej w dużej firmie prawniczej Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy.

Cztery prawniczki odeszły z kancelarii Drzewiecki Tomaszek, by założyć własną

 Wspólniczkami w tej nowej spółce prawniczej są: Olga Sztejnert-Roszak, Agnieszka Winnicka-Mackenthun, Magdalena Kowalczuk-Szymańska i Marcelina Sosnowska-Rudnik.

 

Olga Sztejnert-Roszak z kancelarią Drzewiecki, Tomaszek & Wspólnicy związana była przez 18 lat. Ma praktykę w koordynowaniu kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw oraz doświadczenie w reprezentowaniu stron w sądowych sprawach cywilnych i gospodarczych. Specjalizuje się też w zagadnieniach dotyczących umów agencyjnych i dystrybucyjnych.

 

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, adwokatem od 2000 r.

Agnieszka Winnicka-Mackenthun w kancelarii Drzewiecki, Tomaszek & Wspólnicy pracowała przez 17 lat. Specjalizuje się w prawie korporacyjnym, obsłudze podmiotów gospodarczych, prawie umów, a także w prawie pracy. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, radcą prawnym od 2003 r.

 

Magdalena Kowalczuk-Szymańska w kancelarii Drzewiecki, Tomaszek & Wspólnicy pracowała przez 7,5 roku. Specjalizuje się w sporządzaniu kontraktów handlowych oraz prowadzeniu postępowań cywilnych, w tym w zakresie praw własności intelektualnej. Prowadziła również postępowania przed prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów dotyczące ochrony zbiorowych interesów konsumentów. Doradza w zagadnieniach konkurencji i franchisingu.

 

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie (2003), radcą prawnym od 2008 r.

Marcelina Sosnowska-Rudnik z kancelarią Drzewiecki, Tomaszek & Wspólnicy związana była przez 6,5 roku. Specjalizuje się w reprezentowaniu stron w cywilnych i karnych postępowaniach sądowych, a także w postępowaniach administracyjnych i sądowoadministracyjnych. W kręgu jej zainteresowań zawodowych pozostają też sprawy ze styku prawa i medycyny.

 

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2007) oraz stosunków międzynarodowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (2012, specjalizacja - biznes międzynarodowy), adwokatem od 2011 r.

 

Więcej czytaj na Polskiprawnik.pl»


Data: 25.09.2015 10:41
Autor/Źródło: Polskiprawnik.pl
Kategoria: Wydarzenia branżowe
Słowa kluczowe: kancelaria prawna, otwarcie kancelarii, świadczenie usług prawnych, obsługa prawna
® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.