Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś

SONDA

Czy udzielasz porad prawnych pro bono?

BSWW Legal & Tax doradzała funduszowi Azora Europa

Kancelaria BSWW Legal & Tax doradzała hiszpańskiemu funduszowi inwestycyjnemu Azora Europa w zakresie negocjowania i zawarcia umowy najmu z Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. dotyczącej powierzchni biurowej o powierzchni ok. 9.200 m.kw. w biurowcu Cristal Park w Warszawie. Za negocjacje warunków komercyjnych w imieniu Azory odpowiedzialni byli eksperci z JLL, a w imieniu GAZSYSTEM S.A. – firma doradcza Colliers International.

BSWW Legal & Tax doradzała funduszowi Azora Europa

Transakcję prowadziła wspólnik BSWW Legal & Tax, radca prawny Alicja Niska.

 

Cieszymy się, że GAZ-SYSTEM S.A. docenił walory naszego biurowca położonego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się stref biurowych Warszawy i podjął decyzję o przedłużeniu umowy najmu. Nowoczesny biurowiec Cristal Park zapewnia nie tylko dogodne położenie, lecz daje również możliwość elastycznego dostosowania powierzchni biurowej do indywidualnych potrzeb najemców. Dzięki współpracy z prawnikami kancelarii BSWW Legal & Tax, zarówno proces negocjacji, jak i zawarcie umowy najmu z GAZSYSTEM S.A. przebiegło szybko i sprawnie” – powiedziała Anna Szelc reprezentująca fundusz Azora Europa w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

„Z przyjemnością dołączyliśmy do grona doradców hiszpańskiego funduszu inwestycyjnego, który bardzo aktywnie inwestuje w sektorze nieruchomości w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Mamy nadzieję, że będziemy mogli uczestniczyć w kolejnych interesujących projektach nieruchomościowych Azora Europa w Polsce” - komentuje Alicja Niska.


Data: 29.09.2015 07:52
Autor/Źródło: BSWW Legal & Tax
Kategoria: Wydarzenia branżowe
Słowa kluczowe: usługi prawne, negocjacje, kancelaria prawna, doradztwo prawne
® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.