Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś

SONDA

Czy udzielasz porad prawnych pro bono?

Dentons wzmacnia warszawskie Praktyki Prawa Ubezpieczeń oraz Restrukturyzacji i Upadłości

W połowie września 2015 r. do warszawskiego biura kancelarii Dentons dołączył adwokat Michał Steinhagen. Objął stanowisko Counsela w Praktykach Prawa Ubezpieczeń oraz Restrukturyzacji i Upadłości.

Dentons wzmacnia warszawskie Praktyki Prawa Ubezpieczeń oraz Restrukturyzacji i Upadłości

Michał Steinhagen reprezentuje wierzycieli - międzynarodowe korporacje i instytucje finansowe - w różnorodnych kwestiach restrukturyzacyjnych. Posiada bogate doświadczenie w obszarze ubezpieczeń gospodarczych - doradzał zarówno ubezpieczycielom, jak i ubezpieczającym. Jest Współprzewodniczącym Komitetu ds. Polityki i Legislacji Sekcji Upadłościowej Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawników (IBA).

 

„Dołączenie Michała do zespołu Dentons to kontynuacja naszej długookresowej strategii rozwojowej, zgodnie z którą oferujemy klientom najwyższą jakość usług w każdej dziedzinie prawa, a także odpowiedź na wzrost liczby spraw restrukturyzacyjnych i ubezpieczeniowych, które powierzają nam klienci” - mówi Arkadiusz Krasnodębski, Partner Zarządzający kancelarii Dentons w Polsce.

 

Praktyką Restrukturyzacji i Upadłości w warszawskim biurze Dentons kieruje partner Anna Maria Pukszto, która jest także Prezesem Stowarzyszenia Praktyków Restrukturyzacji. Na czele Praktyki Prawa Ubezpieczeń stoi Partner Marcin Bartczak.


Data: 01.10.2015 08:34
Autor/Źródło: Dentons
Kategoria: Wydarzenia branżowe, Ludzie
Słowa kluczowe: prawnik, kancelaria prawna, usługi prawne, praktyki prawa ubezpieczeń oraz restrukturyzacji i upadłości
® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.