Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś

SONDA

Czy udzielasz porad prawnych pro bono?

Partnerski awans telekomunikacyjnego prawnika w kancelarii Modzelewska & Paśnik

Radca prawny Artur Salbert jest od 15 lipca 2015 r. partnerem w kancelarii Modzelewska & Paśnik. Awansował ze stanowiska senior associate.

Partnerski awans telekomunikacyjnego prawnika w kancelarii Modzelewska & Paśnik

Był razem z Małgorzatą Modzelewską de Raad oraz Piotrem Paśnikiem w grupie prawników, którzy jesienią 2013 r. odeszli z kancelarii Wierzbowski Eversheds (pracował w niej przez prawie siedem lat), aby współtworzyć butikową kancelarię wyspecjalizowaną w prawie konkurencji oraz kwestiach regulacyjnych.

 

Jest ekspertem w dziedzinach prawa telekomunikacyjnego oraz postępowań administracyjnych. Specjalizuje się m.in. w przygotowywaniu umów IT, umów dotyczących współpracy międzyoperatorskiej, umów dystrybucyjnych, projektów cenników i regulaminów. Prowadzi sprawy regulacyjne dotyczące rynku telekomunikacyjnego, a także kolejowego i lotniczego.

 

Ponadto zajmuje się sprawami z dziedziny ochrony danych osobowych, inwestycji w infrastrukturę telekomunikacyjną oraz procesami sądowymi. W ostatnich latach występował w wielu precedensowych sporach przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Reprezentuje m.in. firmę Orange Polska w sprawach dotyczących dopłaty do usługi powszechnej, a także dotyczących analizy rynków właściwych oraz sporów międzyoperatorskich. Wspomagał także z powodzeniem spółkę Emitel przy składaniu oferty na rezerwację częstotliwości niezbędną do pełnienia funkcji operatora multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej MUX 8.

 

Więcej czytaj na Polskiprawnik.pl»


Data: 27.07.2015 07:46
Autor/Źródło: Polskiprawnik.pl
Kategoria: Zarządzanie, Ludzie
Słowa kluczowe: prawnik, usługi prawne, kancelaria prawna, awans w kancelarii
® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.