Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś

SONDA

Czy udzielasz porad prawnych pro bono?

BSWW Legal & Tax powiększa grono wspólników i wzmacnia praktykę własności intelektualnej oraz prawa podatkowego

Miło nam poinformować, że do zespołu kancelarii BSWW Legal & Tax dołączyła dr Monika Żuraw, radca prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie prawa własności intelektualnej, nowych technologii oraz prawa cywilnego. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Neofilologii – Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Pełniła funkcję asystenta w Katedrze Prawa Cywilnego Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Dr Monika Żuraw jest prawnikiem rekomendowanym przez międzynarodowy ranking The Legal 500, jako ekspert w dziedzinie własności intelektualnej w Polsce. Jest autorką szeregu publikacji naukowych dotyczących prawa własności intelektualnej. Obroniła rozprawę doktorską pt. „Zakres prawa ochronnego na znak towarowy: treść, naruszenie, wyczerpanie, ograniczenia”. Przed dołączeniem do zespołu BSWW Legal & Tax, dr Monika Żuraw była przez kilkanaście lat związana z kancelarią Wardyński i Wspólnicy.

BSWW Legal & Tax powiększa grono wspólników i wzmacnia praktykę własności intelektualnej oraz prawa podatkowego

„Do tej pory kancelaria koncentrowała się głównie na praktyce nowoczesnych technologii prowadzonej przez wspólnika Janusza Szelińskiego, obecnie chcemy poszerzyć naszą ofertę o prawo własności intelektualnej oraz prawo autorskie” – powiedział Piotr Wojnar, wspólnik zarządzający BSWW Legal & Tax.

 

Kolejnym etapem rozwoju BSWW Legal & Tax jest również reorganizacja i rozwój praktyki podatkowej. W najbliższym czasie zespół firmy zasili wspólnik odpowiedzialny za rozbudowę portfolio Klientów podatkowych oraz dodatkowi współpracownicy (prawnicy i doradcy podatkowi) zajmujący się przedmiotową branżą, w szczególności bieżącą obsługą podatkową sektora przemysłowego, inwestycji nieruchomościowych oraz transakcji.

 

„Po przeanalizowaniu potrzeb i oczekiwań Klientów, postanowiliśmy, że obok głównych obszarów działalności, czyli prawa obrotu nieruchomościami, obsługi sektora przemysłowego oraz prawa rynków kapitałowych, będziemy rozwijać praktykę własności intelektualnej oraz podatkową, stąd decyzja o podjęciu współpracy z dr Moniką Żuraw, uznanym i doświadczonym prawnikiem ds. własności intelektualnej oraz o reorganizacji i wzmocnieniu naszej praktyki podatkowej. Jesteśmy przekonani, że nowa strategia firmy przyczyni się zarówno do rozwoju poszczególnych praktyk, jak i całej kancelarii, a BSWW Legal & Tax zapewni Klientom kompleksową ofertę doradztwa prawnego i podatkowego” – komentują wspólnicy zarządzający BSWW Legal & Tax.


Data: 18.08.2015 09:50
Autor/Źródło: Kancelaria BSWW Law & Tax Firm
Kategoria: Zarządzanie, Ludzie
Słowa kluczowe: kancelaria prawna, usługi prawne, radca prawny, prawnik
® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.