Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś

SONDA

Czy udzielasz porad prawnych pro bono?

Nowy Partner w kancelarii Kochański Zięba i Partnerzy

Kancelaria Kochański Zięba i Partnerzy ma przyjemność ogłosić, iż do zespołu Prawa spółek, fuzji i przejęć dołączył nowy Partner, adwokat Jan Kaczmarczyk.

Nowy Partner w kancelarii Kochański Zięba i Partnerzy

Jan Kaczmarczyk specjalizuje się w prawie korporacyjnym i prawie handlowym. W swojej praktyce zajmuje się przede wszystkim doradztwem na rzecz klientów z sektora zbrojeniowego oraz lotniczego, w szczególności w kwestiach związanych z prywatyzacją przedsiębiorstw i obsługą umów offsetowych zawieranych ze Skarbem Państwa RP.

 

Reprezentował również podmioty gospodarcze (m.in. linie lotnicze) oraz osoby fizyczne w związku z nabyciem, finansowaniem, rejestracją oraz utrzymaniem statków powietrznych. Doradza również przy polskich oraz międzynarodowych transakcjach z zakresu fuzji i przejęć, private equity, prawa zamówień publicznych oraz finansowania projektów.

 

Przed dołączeniem do KZP przez 5 lat współpracował z warszawskim biurem kancelarii K&L Gates, a wcześniej z Hogan & Hartson.

 

Jan Kaczmarczyk jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2011 roku należy do Izby Adwokackiej w Warszawie, jest także członkiem Komisji ds. Współpracy z Zagranicą przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.


Data: 14.09.2015 10:00
Autor/Źródło: Kancelaria Kochański Zięba i Partnerzy
Kategoria: Ludzie
Słowa kluczowe: kancelaria prawna, prawnik, usługi prawne, partner w kancelarii
® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.