Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś
O nas O nas

Legalnews24.pl - Serwis informacyjny przeznaczony dla prawników i pracowników branży prawnej. Codziennie publikujemy nowe artykuły i wiadomości, które mogą okazać się pomocne w codziennej pracy. Redakcję serwisu Legalnews24.pl tworzą osoby o wysokich kompetencjach zawodowych, specjalizujące się w różnych dziedzinach prawa i co najważniejsze - praktycy.

Legalnews24.pl jest częścią grupy należącej do SerwisPrawa.pl sp. z o.o., w skład której wchodzą ponadto:

  • SerwisPrawa.pl
  • inBank.pl
  • KRS.serwisprawa.pl
  • TwojBiznes24.pl
  • LegalClick.pl
  • neoPrawnik.pl
  • sPrawnik.pl
  • ePozwyGrupowe.pl

SerwisPrawa.pl sp. z o.o. oprócz prowadzenia portali o tematyce prawnej, skierowanych do rożnych grup osób, od 2011 roku zajmuje się także tworzeniem narzędzi dla nowoczesnych prawników. Wśród nich znajdą Państwo system kontekstowej rekomendacji kancelarii prawnych i prawników, bezpłatną prawną bazę teleadresową (Wizytownik.SerwisPrawa.pl), certyfikat Nowoczesna Kancelaria Prawna (neoPrawnik.pl) czy też system konsolidacji grup i połączenia z kancelariami w pozwach grupowych (ePozwyGrupowe.pl). Flagowym produktem jest innowacyjny system zarządzania kancelarią prawną online (neoKancelaria). Aplikacja, która została stworzona zarówno dla małych, średnich jak i dużych kancelarii. Jej głównym zadaniem jest sprawne zarządzanie wiedzą, a co za tym idzie wsparcie prawników w codziennej pracy, związanej z prowadzeniem spraw klientów. Korzystanie z systemu neoKancelaria to: lepsze zarządzanie czasem, pomiar efektywności pracy, bezpieczne przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej oraz zarządzanie rentownością współpracy z klientami. Więcej informacji dotyczących systemu neoKancelaria znajdą Państwo na LegalClick.pl Uwaga: wszystkie usługi prawne świadczone przez portal są dostarczane przez zewnętrzne kancelarie prawne.

Zachęcamy Wszystkich do zaprenumerowania bezpłatnego biuletynu informacyjnego. Ułatwi on śledzenie nowych publikacji w Legalnews24.pl:


SerwisPrawa.pl sp. z o.o.
Plac Powstańców Śląskich 7
53-332 Wrocław
KRS: 0000304678
NIP: 6462804925
REGON: 240796125
Kapitał zakładowy: 484 400 zł
Rachunek bankowy: 58 1160 2202 0000 0001 0359 5178
® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.