Dokument wydrukowany na witrynie http://legalnews24.pl 
 

Nowi partnerzy w kancelarii Dentons

Radca prawny Aldona Kowalczyk kieruje zespołem prawa zamówień publicznych w warszawskim biurze kancelarii Dentons. Ma ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w prawie zamówień publicznych. Doradza zarówno zamawiającym, jak i oferentom w sprawach związanych z udzielaniem zamówień publicznych w Polsce. W szczególności posiada bogate doświadczenie w zakresie procedur odwoławczych oraz reprezentacji klientów przed KIO i sądem. Prowadzi szkolenia, występuje na konferencjach oraz regularnie publikuje w zakresie prawa zamówień publicznych. Jest współautorką książki „Zamówienia sektorowe. Komentarz” wydanej przez Wolters Kluwer w 2011 r. i wysoko ocenionej przez prof. Ryszarda Szostaka, wybitnego znawcę i autorytet w dziedzinie prawa zamówień publicznych. Mec. Kowalczyk jest wysoko rekomendowana w dziedzinie prawa zamówień publicznych w Polsce w krajowych i zagranicznych rankingach prawniczych: Rzeczpospolita 2013, Chambers Europe 2013 oraz Who’s Who Legal 2013.

 

Adwokat Monika Sitowicz swoją wiedzą i doświadczeniem wzmacnia warszawski zespół nieruchomości Dentons, który liczy obecnie ponad 30 prawników i jest największy spośród innych kancelarii w Polsce. Z kancelarią Dentons (do marca 2013 r. Salans) mec. Sitowicz związana jest od 2005 r. Obsługuje transakcje związane z nabywaniem, sprzedażą oraz najmem nieruchomości komercyjnych. Była zaangażowana w transgraniczne projekty łączenia spółek oraz finansowania i refinansowania inwestycji na rynku nieruchomości. Doradza zarówno klientom polskim jak i zagranicznym – deweloperom funduszom nieruchomościowym oraz bankom – na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Jej doświadczenie obejmuje również reprezentowanie klientów w sporach sądowych oraz w postępowaniach administracyjnych dotyczących nieruchomości. Doradza również w pionierskich projektach z zakresu partnerstwa publiczno-prawnego.

 


„Te w pełni zasłużone promocje są potwierdzeniem wieloletnich sukcesów zawodowych i ugruntowanej pozycji obydwu ekspertek na polskim rynku. Ponadto idą w parze z prężnym rozwojem i stale rosnącą pozycją rynkową naszych zespołów nieruchomości i zamówień publicznych, istotnych sektorów gospodarki w Polsce i Centralnej Europie” komentuje Tomasz Dąbrowski, partner zarządzający kancelarią Dentons w Polsce.
 Autor: Dentons


 
  
 Dokument wydrukowany na witrynie http://legalnews24.pl