Dokument wydrukowany na witrynie http://legalnews24.pl 
 

Nowy partner w warszawskiej kancelarii Galt

Z początkiem września br. Piotr Janiuk dołączył do grona partnerów kancelarii Galt. W zespole prawnym kancelarii pracuje od 2011 roku.

Piotr Janiuk specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej rynku nieruchomości, z którym związany jest od ponad 10 lat. Posiada doświadczenie w pracy na rzecz międzynarodowych inwestorów oraz deweloperów realizujących centra handlowe, budynki biurowe i centra logistyczne w Polsce. Brał udział w procesach due dilligence, przygotowaniu i negocjowaniu umów nabycia, sprzedaży i finansowania nieruchomości oraz sporządzaniu i negocjowaniu umów najmu oraz innych związanych z zarządzaniem i wynajmem nieruchomości komercyjnych.

 

W ostatnich latach uczestniczył m.in. w obsłudze prawnej komercjalizacji i sprzedaży budynku biurowego Le Palais, komercjalizacji centrów handlowych Poznań City Center, DH Supersam i DH Renoma. Obecnie zaangażowany jest m.in. w obsługę prawną komercjalizacji Centrum Handlowo-Biurowego „Koszyki” oraz biurowca Spektrum Tower.

 

Piotr Janiuk jest radcą prawnym. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Był także słuchaczem studiów podyplomowych w zakresie fuzji i przejęć w Szkole Głównej Handlowej. Przed dołączeniem do zespołu Galt współpracował z kancelarią Siemiątkowski & Davies. 
  
 Dokument wydrukowany na witrynie http://legalnews24.pl